İade Koşulları

Soru 1 : İade koşullarınız nelerdir ?


Cevap : Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri üzerinden satın aldığınız hizmetlerin ( Alan adı, SSL sertifikası, Lisans- Yazılım Hizmetleri ve Sunucu hizmetleri (Kiralık Sunucu, Sanal Sunucu, Oyun Sunucusu vb) hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve yetkili kayıt kuruluşları tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir.

Soru 2 : Garanti koşulları nelerdir ?


Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Soru 3 : İptal koşullarınız nelerdir ?


Cevap : Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri üzerinden aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp, ürün ve servislerim kısmından hizmetinizin iptali ile ilgili talep iletebilirsiniz. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır. Sunucu, VPS ve VDS ürünlerinizde ödeme tarihinden 14 gün öncesinde iptal talebi vermeniz gerekmektedir.

Soru 4 : Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ?


Cevap : Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili, VPS/VDS gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Sunucu, Co-location, hizmetlerinde kurulumu 2-48 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi gerçekleştiriyorsanız havale kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.