Ekonomik Sanal Sunucu Çözümleri

Bulut mimarisinin üstün özellikleri ve size özel dedike kaynaklarla sunucunuzu yönetin!

  • Intel Xeon ve AMD Ryzen 9 İşlemci Seçenekleri
  • Dell EMC Storage Altyapısı
  • Garantili Donanım
  • 1. Seviye Destek

Intel İşlemcili Paketler

Intel Xeon işlemcili NVMe diskli ekonomik sanal sunucu paketleri

Ryzen İşlemcili Paketler

Ryzen 9 5950X işlemci ve NVMe diskli yüksek performanslı sanal sunucu paketleri

NVME.2 Disk Altyapısı

SATA SSD disklere göre okuma ve yazma hızı 10 kat daha hızlı olan NVMe M.2 SSD Disk altyapısı sayesinde ultra performanslı sunuculara kavuşun.

Kişiselleştirilebilir Sistem

Sanal sunucunuzu istediğiniz gibi yapılandırabilir. Tekrar tekrar format atıp dilediğini işletim sistemini kurabilirsiniz. Talebiniz üzerine destek bileti oluşturarak tarafımızca kurulumunu da yapabiliriz.

Online Yönetilebilir Yapı

Sanal sunucunuzun kontrolünü HepsiSunucu.com.tr üzerinden müşteri panelinizden bütün tanımlamalarını yapabilirsiniz.

Sanal Sunucu Hizmetinin Öne Çıkan Özellikleri

VMWare ESXi alt yapısı ile güçlendirilmiş bulut sunucu hizmetinin faydaları ve öne çıkan özellikleri

NVME.2 Disk

Son teknoloji olan NVME.2 disk altyapısını, VDS sunucu siparişinde tercih edebilir ve SSD disklere göre 5 kat daha hızlı NVME2 diskler ile yüksek performans sağlayabilirsiniz.

Gerçek Dedike Kaynaklar

VDS sunucular, gerçek kaynakların sanallaştırılması ile oluşturulur. Sahip olduğunuz kaynaklar sadece size özel olup, VDS sunucunuzdan yüksek performans alabilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma

Uyumlu kontrol paneller arasında tek bir siteniz için 10 GB'dan daha az olan site dosyalarınızı, ücretsiz olarak HepsiSunucu.com.tr'nin teknik ekibinin taşımasını talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Kurulum

VDS sunucunuz, talep ettiğiniz konfigürasyon ve ayarlar ile birlikte teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur. Tarafınıza iletilen bilgiler ile yönetim yapabilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

VDS sunucunuz ile ilgili yaşadığınız bir problem olursa, firmamızın 7/24 aktif olan destek departmanından yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Dünyanın En Popüler Kontrol Panelleri Hizmetinizde

cPanel/Plesk ve Directadmin gibi kontrol panelleri ile hosting yönetimi çok kolay!

Sıkça Sorulan Sorular
Sanal Sunucu paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
Gerçek dedike donanım yapısı ve NVMe M.2 SSD Disk yapısı ile performans sağlayan sunucu hizmetidir.
Sanal sunucu ile web alanında bir çok hizmet alabilir ve ya sağlayabilirsiniz. Hosting hizmeti, mail servisleri oluşturabilir, ufak ve orta çaplı projeler muhasebe yazılımları, yedekleme, terminal bağlantısı gibi yazılımlarınızı güvenle konumlandırabilirsiniz.
Kiralamış olduğunuz sanal sunucunuza kontrol panelinizden Windows 7, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Centos 6, Centos 7, Centos 8, Ubuntu 16.04, Ubuntu 18.04, Ubuntu 19.04, Ubuntu 20.04, Debian 8.5, Debian 9.6, FreeBSD 10.4 (64 Bit), FreeBSD 11.4 (64 Bit), FreeBSD 12.3 (64 Bit), FreeBSD 13.0 (64 Bit) versiyonlarını otomatik olarak kurabilirsiniz.
Sanal Sunucu hizmetinizde microsoft windows server veya libun gnome tabanlı işletim sistemlerine uzak masaüstü (RDP) hizmetini kullanabilirsiniz.
Müşterileriniz sizin belirleyeceğiniz bir adresten kontrol paneline giriş yaparak sizden aldıkları hosting hizmetini yönetebilirler.
T.C. yasalarına uygun zararlı amaç taşımayan, telif hak ve sözleşmelerine aykırı olmayan, bulunduğu sunucuda barınan diğer sitelere zarar verecek içerikleri barındırmayan web sitelerinizi barındırabilirsiniz. Ayrıca Linux Hosting hizmetinizi yedekleme ve depolama alanı olarak kullanmanız ve tespiti durumunda Hosting Hizmeti Sözleşmesi gereğince iptal etme hakları tamamen Hepsi Bilişim Sunucu Yazılım ve İnternet Hizmetleri'ne aittir.
Metin2 Sunucu sahipleri için özel geliştirilen sistemimiz sayesinde artık FreeBSD işletim sistemi kurmak için Destek Talebi açıp bekleme derdine son. Müşteri panelinizde Sanal Sunucu yönetim sayfasında kurulum yap diyerek FreeBSD 10.4 (64 Bit), FreeBSD 11.4 (64 Bit), FreeBSD 12.3 (64 Bit), FreeBSD 13.0 (64 Bit) versiyonlarını otomatik olarak kurabilirsiniz.
cPanel, Linux tabanlı sunucularda çalışan lisanslı sunucu/site yönetim aracıdır. Kısa tabirle bir kontrol panelidir. Aslında Linux sistemlerde en çok kullanılan kontrol paneli cPanel’dir. Tarayıcı üzerinden erişilen cPanel sayesinde, sitelerinizi yönetebilir veya hosting sunucunuz ile alakalı diğer tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.