Almanya Dedicated Server

Yeni Nesil, Üstün Performanslı, NVMe Disk ve Ekonomik Almanya Kiralık Sunucular!

  • Intel Xeon CPU
  • Uzman Destek Ekibi
  • ÜCRETSİZ Kontrol Panel
  • 100% NVMe SSD Disk

Sunucunuzu Birlikte SeçelimSunucu seçiminizi uzman ekibimizle birlikte yapabilirsiniz.

Kiralık Sunucudan Beklediğiniz Tüm Özellikler HepsiSunucu.com.tr'de
Son teknoloji ürünü ve donanım arızalarına karşı garantili fiziksel sunucularla performansı garantileyin

Güçlü XEON İşlemciler

Hemen hemen tüm sunucularda yer alan Yeni nesil XEON işlemcililer sayesinde klasik i5 işlemcili sunuculara göre 3 kata kadar daha yüksek hız ve performansa sahip olursunuz.

Yeni Nesil Dell, HP, Huawei Sunucu

Hepsi Bilişim Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri, fiziksel sunucu envanteri Huawei, Dell, HP gibi dünyanın en çok tercih edilen yeni nesil sunucu markalardan oluşur ve performans garantili kiralık sunucu yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Çift ve Dört İşlemci Desteği

Yüksek hit alan , SQL işlem sayısı yüksek olan ve I/O limitlerine takılan projeleriniz için çift ve dört işlemcili Dell, HP, Huawei marka sunucuları tercih edebilirsiniz.

Çoklu Disk RAID Desteği

Birden çok diski aynı anda kullanarak veri yedekliliğinizi yükseltmenizi sağlayan RAID desteği ile ve depolama kapasitenizi maksimuma çıkartabilirsiniz.

SAS, SSD, SATA Disk Seçeneği

Maliyetleri kontrol altında tutun. Zengin disk seçenekleri arasından web projenize uygun olanı seçenerek maliyetlerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Garantili Donanım

Donanım arızaları sorun değil. Herhangi bir sebeple meydana gelen donanım arızalarında garantili donanımlardan biri ile hiç bir ücret ödemeden değişim gerçekleştirin.

100 Mbit/s Paylaşımsız Hat

Kiralık sunucuların tamamında paylaşımsız 100 Mbit/s internet erişimi mevcuttur ve yüksek trafik kapasitesi sayesinde sınırlara takılmadan sunucunuzu yönetebilirsiniz.

TIER3 Veri Merkezi

İnternet omurgası Türk Telekom, Turkcell Superonline ve Cogent ile toplamda 70 Gbit/sec hat üzerinde çalışmaktadır ve her daim kesintisiz ve yedekli internet erişimi ile sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Rakipsiz Özelliklerle Performansınızı Zirveye Çıkarın

XEON İşlemci ile 3 Kata Kadar Daha Hızlı

Güçlü sunucular güçlü işlemci ister . Yazılımla tanımlı altyapı, çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış E-3 ve E-5 Serisi XEON işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşun.

Yeni Nesil Sunucu Markaları

Hepsi Bilişim Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri, klasik kiralık sunucu hizmeti sunan bir çok sağlayıcıdan farklı olarak sunucu portföyünü Huawei, Dell, HP gibi dünyanın en çok tercih edilen yeni nesil sunucu markalardan oluşturmuştur. Güçlü sunucu donanımlarının oluşturduğu markalı sunucular ile sunucu altyapınızı oluşturun ve performansınızı garanti altına alın.

Sunucu Üzerinde Tam Kontrol

Size özel dedike kaynaklar üzerinde tam kontrole sahip olun. Panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğranadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

70 Gbit Hat Kapasitesi ve TIER 3 Veri Merkezi

Veri merkezimiz,1250 m2 kullanılabilir alan N+2 yedekli modüler güç sistemi 1 MVA Elektirik Trafosu 2x770 KVA Dizel Jeneratör N+1 Yedekli Liebert Hiross iklimlendirme FM200 yangın söndürme sistemleri,Yurtdışından gelen DDOS ataklara karşı firewall hizmeti ile ISO 270001, ISO 9001, ISO 22301 , ISO 22000 sertifikasyonlarına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular
Dedicated Server paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?
İhtiyacınıza uygun dedicated sunucu konfügrasyonunu projenizin durumuna göre belirlemeniz gerekmektedir.
Sanallaştırma yapabilmeniz için sunucunuzun donanım kaynakları yüksek olması tavsiye edilir. En az 16 GB ram ve 2 adet kapasitesi büyük disk tercih edilmelidir.
Dedicated server veri merkezine sadece sizin kullanımıza sunulmuş fiziksel sunucu yapısıdır. Cloud server ise ölçülemeyen farklı veri merkezlerinin cluster yöntemiyle birden fazla donanımı ortak kullanımına denir.
Fiyatlarımız sadece sunucu donanım kiralma fiyatıdır. işletim sistemi Linux ücretsizdir Windows aylık lisans ücreti gerektirir. Plesk panel,Cpanel ve Directadmin gibi web kontrol panelleri ücretlidir. Sunucu yapılandırma esnasında fiyat ve seçenekler karşınıza gelecektir.
Dedicated ve cloud server sunucu hizmetlerin de iptal hakkınız var fakat ücret iadesi yapılmamaktadır. Sunucu hizmetleri hosting hizmeti gibi değildir. Kurulum lisanslama ve belli bir maliyeti vardır bu yüzden iade imkanı yoktur.